Reklamní sdělení
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁRKY pro tebe ! TEĎ 820 Kč do kapsy ! !
Dogsport - nejen pro psí sportovhttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce. Zakázkovou výrobu, poradenství.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky

Někdo truhlaří, někdo řezbaří a já? Já dřevotočím.

     Každý z nás má  svou cestu životem. Mě dřevotočení zaujalo natolik, že jsem odsunul ostatní zájmy a svůj volný čas trávím touto činností. Jak dlouho mi to vydrží nevím, dělám to pro radost, pro své vnitřní uspokojení z toho, že po mě něco zůstane. Učí mne to trpělivosti a rozšiřuje obzory i přátele.

     Nehledejte na mé stránce cokoli v podobě tovární dokonalosti. Má dřeva se nikdy nebudou podobat produktům vycházejícím z automatických strojů.  

     Při tvorbě se nechám vést dřevem, dláty a intuicí. Špalík dřeva si sám řekne, co z něj bude.  Praskliny, suky a „jiné vady dřeva“ považuji za přirozené a rád je na dřevě přiznám. Věřím, že každý strom má v sobě ukrytou energii, která se rotačním pohybem soustruhu umocní a dá tak vzniknout jedinečné věci. Když kupujete můj výrobek, kupujete s ním i můj čas. Kupujete hodiny a hodiny učení, zkoušení a tvůrčí práce. Kupujete špetku inspirace a kus mé duše.

Ať Vám má tvorba přináší radost a potěšení, tak jako mě.

Zdravím Vás...