Pro ty z vás, kteří si chtějí vyrobit svůj "design" mlýnek na sůl, pepř či jiná koření mám v nabídce prozatím velikost mlecího mechanismu 195mm. Výšku mlýnku lze upravit zkrácením nezerové tyčky, či naopak prodloužením dřevěné otočné části mlýnku. Více o mlecím mechanismu a video návod naleznete níže.

Řazení podle Počet položek

Něco o mlecím mechanismu: Jedná se o mlecí mechanismus Dánského výrobce, pro kterého zajišťuji obchodní zastoupení v ČR a SR. CrushGrind® je unikátní keramický mlecí mechanismus umožňující mletí pepře, soli, koření, bylin a různých směsí koření. Při používání mechanismu není chuť a vůně ovlivněna žádnou oxidační nebo chemickou reakcí. Keramický mechanismus je ideální pro mletí hrubozrnné soli.

Při výrobě používají čistě přírodní materiál, který je ideální pro zpracování všech druhů potravin, je odolnější a tvrdší než ocel. Dánská firma IDEAS Denmark byla první, kdo vyvinul keramický mlecí mechanismus. Mají 22 let zkušeností v tomto oboru a  poskytují garanci 25 let na všechny keramické části. Mlecí mechanismus je plně nastavitelný s udržením nastavení (jemné/hrubé).

Video návod naleznete v odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=ikQCc5JD0wk

Návod s rozměry: https://www.cwsonline.com.au/files/crushgrind.pdf